Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Grotniki Małe - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Rzeczna

Łęg Tarnowski(Grotniki Małe + 25 km)

95 000 zł990 m² 95,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nanprzedaż 9 z 11 działek powstałych z podziału jednej większej działki. Powierzchnie dzialek od 7-16 arów. Na działki są wydane warunki zabudowy. Wszystkie media dostępne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smęgorzów(Grotniki Małe + 15 km)

146 340 zł2 439 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W gminie dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,2439 ha. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od Dąbrowy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dąbrowa Tarnowska(Grotniki Małe + 19 km)

360 000 zł6 737 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W dąbrowie tarnowskiej - doskonała lokalizacja! Działka rolno-budowlana, płaska w kształcie prostokąta o pow. 0,6737 ha - w tym ok. 0,06 ha stanowi droga,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Borki

Borki(Grotniki Małe + 21 km)

89 000 zł6 300 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania, średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dąbrowa Tarnowska(Grotniki Małe + 19 km)

127 500 zł1 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej W doskonałej lokalizacji - przy ul. Warszawskiej! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Dąbrowa Tarnowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Solec-Zdrój(Grotniki Małe + 7 km)

160 000 zł18 142 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka rolna - solec-zdrój! Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 1,8142 ha usytuowany w miejscowości Solec-Zdrój. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Solec-Zdrój

Solec-Zdrój(Grotniki Małe + 7 km)

435 000 zł2 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 900 m2 zlokalizowana w Solcu-Zdroju w atrakcyjnej lokalizacji; w sąsiedztwie obiektów hotelowo - uzdrowiskowych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój(Grotniki Małe + 20 km)

4 635 378 zł3 426 m² 1 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 426 m2 zlokalizowana w Busku Zdroju, w okolicy ulic 1 Maja i Grotta. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mędrzechów

Mędrzechów(Grotniki Małe + 8 km)

45 000 zł1 675 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W miejscowości mędrzechów! Oferujemy do sprzedaży dziewięć działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach, oraz jedną rolną. Na działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Sutków(Grotniki Małe + 18 km)

89 500 zł2 800 m² 31,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż Sutków, małopolska Cena: 89 500 zł Powierzchnia działki: 0,28 ha Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Grotniki Małe

Grotniki Małe,świętokrzyskie

149 900 zł1 100 m² 136,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania działka budowlana - Siedlisko - nr 28/1 o powierzchni 1100 m2 ( z możliwością powiększenia do 15 arów za dopłatą) w Grotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Grotniki Małe

Grotniki Małe,świętokrzyskie

149 900 zł1 100 m² 136,27 zł/m²

 

 

 

Grotniki Małe,świętokrzyskie

149 900 zł1 100 m² 136,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania Działka budowlana - Siedlisko nr 28/1 o powierzchni 1100 m2 w Grotnikach Małych. Działka położona zaledwie 8km od miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij